Wyróżnienie dla Poznań Kontakt w konkursie PCCA

W środę 8 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Polish Contact Center Awards, który składał się z 24 kategorii.

Polish Contact Center Awards fot. PCCA - grafika artykułu
Polish Contact Center Awards fot. PCCA

Na tegorocznej edycji gali nie mogło zabraknąć Biura Poznań Kontakt, które zostało zakwalifikowane do konkursu w kategorii - Doskonała komunikacja
z klientami. Urząd Miasta Poznania reprezentowała Ewelina Burzycka, kierownik Oddziału Rozwoju Usług POZnan*KONTAKT.

Droga do finału składała się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polegał na przesłaniu prezentacji o automatyzacji w Biurze Poznań Kontakt do organizatorów konkursu.
W ostatnim etapie Jury oceniało zrealizowaną na wysokim poziomie prezentację dotyczącą naszej pracy oraz przetestowało narzędzia wspomagające naszą codzienną pracę - Voicebot oraz Chatbot.

Podczas gali rozdania nagród Biuro Poznań Kontakt otrzymało wyróżnienie za projekt pt. "Innowacyjne rozwiązania technologiczne w Urzędzie Miasta Poznania". Zwycięzcą w naszej kategorii okazała się firma E.ON wraz z projektem pt. "Jakość 2.0".

Poniżej przedstawiamy listę nominowanych projektów do wielkiego finału:

  • Jakość 2.0, E.ON,
  • Mission: Possible, Bank Millennium,
  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne w Urzędzie Miasta Poznania, Urząd Miasta Poznań.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom!

Po więcej szczegółów dotyczących konkursu oraz pełną listę nominowanych zapraszamy na oficjalną stronę organizatora PCCA.

Oczywiście do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasze innowacyjne rozwiązania,
w postaci Chatbota dostępnego 7 dni w tygodniu oraz wirtualnej asystentki pod numerem telefonu 61 646 33 44, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00.

FILM

KR

sieci społecznościowe