Targ ze zdrowa żywnością i naturalnymi produktami w Szreniawie

Na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w każdą sobotę odbywa się targ, na którym można nabyć ekologiczne płody rolne oraz produkty pochodne, rękodzieło i naturalne kosmetyki.

Marchewkowy Teatr w Szreniawie - grafika artykułu
Marchewkowy Teatr w Szreniawie

Targ pod nazwą fundacji: Marchewkowy Teatr w Szreniawie jest miejscem, w którym klienci mogą mieć pewność, że ich żywność jest produkowana zgodnie z prawami natury. Produkty ekologiczne, świeże, naturalne i przede wszystkim wolne od chemii rolniczej mają pierwszeństwo na naszym targu.  Każdy wystawca targu - jest zweryfikowany pod tym kątem. Wśród partnerów i wystawców organizowane są kursy, szkolenia, spotkania informacyjne oraz edukacyjne na temat ekologii oraz biodynamiki w rolnictwie - zarówno dla dzieci i dorosłych.

Wystawcy: Zagroda Beztroski, YEM zdrowo, Borówkowy Gaj Konarskie, Bazarek Natury, SER-ce Jadzi, Eko-Zakątek, Ryby Po Kujawsku, Spiżarnia Pana Jajko, Truskawkolandia. Z miłości do truskawek, Eko Kozie Zdrowie w Wiktorowie, Folwark Chłopowo, Marlawendor Producent Naturalnych Kosmetyków Ziołowych, ETHNO naturalne świece zapachowe, Wiśniowa Zagroda, Markowe SERY KOZIE, Zagroda Szczęśliwych Zwierząt, ale PIGWA, Candela Harmony, Tradycyjne Jadło, Sery Kozie Pazdrowscy, Sklep Włoski, Mia i ja - zabawki dla zwierząt.

TARG ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ I NATURALNYMI PRODUKTAMI W SZRENIAWIE - KAŻDA SOBOTA 9.00-13.00 - Muzeum Szreniawa (muzeum-szreniawa.pl)