"1 czerwca: 21:30. Kino na leżakach pod wieżą. Z cyklu: Spotkania pod wieżą. Film: Skarb Mikołaja". Dziecko trzyma kadr. Obok wieża na Jeżycach i bloki. Logo: Echo Investment.

Kino pod wieżą

2023-06-01 ( czwartek )
ul. Janickiego 23/25, Poznań

"Kino na leżakach pod wieżą" to cykl bezpłatnych projekcji, nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale wszystkich poznaniaków.

Tym razem zaplanowano trzy pokazy filmowe, a premierowy seans już 1 czerwca. Data zobowiązuje, a więc na dużym ekranie wyświetlany będzie film "Skarb Mikołajka". Francuska familijna komedia o przygodach niesfornego chłopca i jego przyjaciół rozbawi tych najmłodszych, ale też nieco starszych widzów.

Początek seansu o godzinie 21.30, a wstęp do kina pod chmurką jest bezpłatny. Trzeba jednak zabrać ze sobą dobry humor i chęć spędzenia miło czasu na świeżym powietrzu. Widownia zasiądzie na leżakach rozłożonych przy ulicy Janickiego 23/25.

W razie niekorzystnych warunków pogodowych seans będzie przełożony, o czym Echo Investment poinformuje poprzez firmowe social media.

Nastepne pokazy:

Druga projekcja odbędzie się 3 sierpnia, a wyświetlany będzie wtedy film "Boscy". To perypetie bogatego biznesmena wynajmującego słynnego reżysera, aby pomógł mu nakręcić przebojowy film. Na ekranie zobaczymy zjawiskową Penelope Cruz oraz Antonio Banderasa.

Cykl na Jeżycach zakończy 7 września polska produkcja "Moje wspaniałe życie". Film będący połączeniem dramatu i komedii, z Agatą Buzek w głównej roli.

Zobacz www.facebook.com/events/1593777364463876/?ref=newsfeed