Koncert Voice of Poznań

W tym roku każde piątki należeć będą do wokalistek i wokalistów, a wszystko dzięki I edycji 'VOICE OF POZNAŃ w KontenerART'

Zgłoś się do otwartego naboru na 10 piątkowych spotkań wokalnych podczas których publiczność wybierze laureatów dnia, którzy otrzymają:

  • nagrodę dnia w wysokości 500zł
  • zaproszenie do udziału w wielkim finale 'Voice of Poznań' w KontenerART 26 lipcaWIELKI FINAŁ 26.07.2024
  • NAGRODA GŁÓWNA 3000zł przyznawana przez publiczność!
  • Występy 100% na żywo z zespołem!
  • Dodatkowe nagrody rzeczowe od partnerów!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza: https://bit.ly/voiceofpoznan2024

Wstęp wolny.

Więcej szczegółów w regulaminie wydarzenia:
https://bit.ly/regulaminvoice2024


Salsa

Zajęcia taneczne - lekcje salsy, animacje i zabawy w gorących, latynoskich klimatach. We wtorkowe wieczory królować będzie: salsa, timba, reggeaton z przerywnikami bachatowymi.

Organizatorzy zapraszają w każdy wtorek na godzinę 19:00.

Jeżeli lubisz słońce, plażę oraz latynoską muzykę, to jest to impreza dla Ciebie  Nie umiesz tańczyć salsy? Nie ma problemu - impreza rozpocznie się kursem salsy dla początkujących.

Treningi podzielone są na godzinne bloki, po każdym bloku chwila przerwy  A po treningu latino afterparty.

Wstęp wolny.


Brothers of the Weekend

Najbardziej wybuchowy duet w Poznaniu kolejny sezon będzie rozgrzewał Was w sobotnie wieczory o 19:00. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać chłopaków, czytajcie dalej!

Projekt stworzony przez dwóch przyjaciół - Jose i Jasona, pochodzących z gorącej Kuby. Z wykształcenia są profesjonalnymi tancerzami specjalizującymi się w tańcach latynoskich i tradycyjnych tańcach kubańskich. Od ponad roku tworzą razem duet DJ & MC, który rozgrzewa wszystkie największe kluby w Poznaniu i okolicach.

Czego możecie się spodziewać po wieczorach z Jose i Jasonem?
Zaczniecie od lekcji tańca w stylach: Salsa, Bachata, Reggaeton oraz Afro Fusion. Po krótkiej przerwie na sok lub drinka na leżaczku startujcie z latino imprezą! Jose zajmie się muzyką, Jason animacjami i rozgrzewaniem publiczności. Z głośników polecą hity latino oraz coraz bardziej popularne afro beats.
Jeśli już znacie Brothers of the weekend, wiecie że nie może Was zabraknąć, a dla tych którzy jeszcze nie wpadli na imprezę chłopaków - musicie przekonać się sami.


Jam Session

Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę muzycznych wrażeń i światowych gości podczas Jam Session w KontenerART? To dobrze się składa bo w każde czwartki od 18:00 (!) spotykajcie się by grać, śpiewać, tańczyć, słuchać i integrować się na najbarwniejszym jamie w Poznaniu!

Wstęp wolny.