Podolańskie Kino Plenerowe

Fundacja Rozwoju Kinematografii ma przyjemność zaprosić na Podolańskie Pokazy Kina Plenerowego! W ramach projektu przygotowano cztery wspaniałe pokazy filmowe. Start pokazów o godz. 21.00.

Co Was czeka?

  • Niezapomniana atmosfera kina na świeżym powietrzu
  • Starannie dobrany repertuar, w tym filmy familijne, komedie, dramaty i filmy
  • dokumentalne
  • Wspólne przeżywanie filmowych emocji pod gwiazdami

Gdzie?

Park Aktywności Fizycznej przy ul. Druskienickiej

Kiedy?

13/07 "Wszystko Wszędzie Naraz" reż. Daniel Kwan, Daniel Scheinert
Borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

14/07 "Oto My" reż. Nir Bergmann
Aharon z oddaniem wychowuje swojego syna, Uriego. Żyją we dwóch, zanurzeni we własnej codziennej rutynie, tak bardzo różniącej się od świata, jaki znamy. Gdy Uri staje się formalnie dorosły, ma zamieszkać w specjalistycznym domu opieki. Czy jest na to gotowy? Aharon uważa, że nie, ale może w rzeczywistości sam nie dorósł do rozstania... W drodze do placówki ojciec podejmuje decyzję o wspólnej ucieczce.

20/07 "Priscilla" reż. Sofia Coppola
Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

21/07 "Na Rauszu" reż. Thomas Vintenberg
Opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi - przez cały dzień, również w pracy...

To idealna okazja, aby spędzić letnie wieczory w towarzystwie rodziny i przyjaciół, relaksując się przy dobrym filmie w malowniczym podolańskim parku. Przygotujcie kocyki, przekąski i dołączcie na filmowe seanse pod gołym niebem!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej