Napisz do Palmiarni- konkursy dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież w wieku od 4 do 15 lat zapraszamy do udziału w konkursie!

7
7

Wszystkie dzieci, które w tym szczególnym czasie, kiedy przemieszczanie się i odwiedzanie wielu miejsc jest utrudnione, a wręcz niemożliwe, zachęcamy do twórczej i literackiej aktywności!

Czy wiecie, że z roślinami dobrze jest rozmawiać, by rosły i rozwijały się tak, jak powinny? Teraz, gdy dla zdrowia i bezpieczeństwa zostajemy w domach, za wyjątkiem troskliwych opiekunów Ogrodników, roślin z kolekcji Palmiarni nikt nie odwiedza, ani też z nimi nie rozmawia! A jest ich około 17 tysięcy dlatego zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie pod nazwą "Napisz do Palmiarni!" i stworzenia pracy plastycznej bądź pisemnej, której tematem przewodnim będą rośliny. W ten sposób i rośliny w obecnym czasie nie pozostaną osamotnione.

Zadaniem dla najmłodszych dzieci jest narysowanie rośliny, którą chciałyby odwiedzić w Palmiarni, a dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, rysunek, który przedstawia ich wyobrażenie o życiu i rozmowach roślin, gdy w Palmiarni nikogo nie ma.

Dzieci starsze oraz młodzież zapraszamy do zgłaszania twórczych prac pisemnych, zawierających historie, które chcieliby roślinom opowiedzieć, gdyby tylko to było możliwe.

Poniżej zamieszczamy opis konkursu oraz regulamin i niezbędne załączniki. Powodzenia!

Zdjęcia lub skany prac konkursowych wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem o przekazaniu praw autorskich należy do 30.04.2020 r. przesłać na adres: konkursy@palmiarnia.poznan.pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie Palmiarni - klik.

Załączniki