EkoLekcje dla dzieci z Ukrainy

Prowadzimy bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy. Podczas zajęć najmłodsi zapoznają się z pokazowymi odpadami, poznają zasady segregacji na 5 frakcji. 

Naszym głównym celem, zaraz obok przekazania wiedzy dotyczącej segregacji, jest sprawienie, iż dzieciaki uwierzą w to, że ich codzienne wybory maja ogromny wpływ na przyszłość naszej planety.

Następnie dzieci angażowane są w grę ruchowo-zręcznościową, w której przemycamy i utrwalamy wiedzę dotyczącą segregacji odpadów. Przewidujemy drobne upominki lub symboliczne oznaki SuperEkoBohatera!

Ekolekcje możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu, pod dachem lub na świeżym powietrzu, w granicach Poznania. 

Dysponujemy również salką konferencyjną w siedzibie Wydziału Gospodarki Komunalnej pod adresem ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404, w której możemy poprowadzić zajęcia.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w każdej grupie wiekowej.
Gwarantujemy, że niezależnie od wieku uczestników i rozmiaru grupy zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i z uśmiechem na twarzy.

Zdajemy sobie sprawę z delikatności sytuacji i damy z siebie wszystko, żeby dzieci czuły się komfortowo, dobrze się bawiły i choć na chwilę zapomniały o tym co złe.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerami: 61 888 45 8961 888 45 5961 878 55 41 lub e-mailowo na adres: eko-edukacja@um.poznan.pl.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej