Eversis Sp. z o.o.

Eversis to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, aplikacji webowych, portali oraz narzędzi do analizy mowy. Rozwiązania te umożliwiają mierzenie wydajności i identyfikowanie obszarów wymagających poprawy, pomagając firmom i organizacjom w podnoszeniu doświadczenia klienta na wyższy poziom.

Firma Eversis ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym ponad 200 zrealizowanych projektów dla klientów z sektora publicznego i prywatnego oraz 30 aktywnych umów serwisowych. Od 2015 roku Eversis współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną, realizując projekty w dziedzinach związanych z Obserwacją Ziemi oraz Nauką. Współpracuje również z klientami z branży telekomunikacyjnej, konsumenckiej i finansowej, w tym z takimi markami jak T-Mobile, Play, Orange, BGŻ BNP Paribas czy ULTIMO. Eversis może pochwalić się również wygranym kontraktem na utrzymanie i rozwój wszystkich serwisów internetowych dla Urzędu m.st. Warszawy.

Eversis stale rozwija swoje kompetencje, czego przykładem jest niedawna migracja całego data center do Amazon Web Service. AWS zapewnia obniżenie kosztów operacyjnych i uzyskanie dostępu do zaawansowanych usług, takich jak autoskalowanie infrastruktury czy usługi zarządzane dla serwerów proxy i baz danych. Dzięki takim rozwiązaniom, klienci Eversis szybciej osiągają swoje cele.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej