Fundacja IN_SPIRE

Fundacja In_Spire została założona przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w 2022 roku. Misją Fundacji In_Spire jest między innymi rozwój gospodarki, w tym zakresie Fundacji prowadzi działania związane m.in. z promocją i wspieraniem polskiej gospodarki, promowaniem i upowszechnianiem innowacyjności oraz przedsiębiorczości, a także promocja miasta i regionu. W obszarze przedsiębiorczość fundacja działa także w zakresie promowania i rozpowszechniania dostępu do najnowszych technologii; promowania cyfryzacji, digitalizacji, a także transferu wiedzy, rozwoju umiejętności i kompetencji;

Fundacja In_Spire działa w czterech podstawowych obszarach: obszarze wsparcia przedsiębiorców, działań kulturalnych, społecznych i sportowych.

W pierwszej połowie 2022 roku Fundacja skupiła swoje działania na kampanii wspierającej m.in. Miasto Poznań w zarządzaniu kryzysem uchodźczym w związku z wybuchem wojny w Ukrainie. Obecnie Fundacja prócz działań społecznych koncentruje swoją uwagę na projektach nakierowanych na odbiorców biznesowych.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej