Poznajcie Roberta Pisarczyka - naszego prelegenta, eksperta technologii zwiększających prywatność

Dr Robert Pisarczyk - na co dzień dyrektor generalny firmy Oblivious z siedzibą w Dublinie, która oferuje oprogramowanie zwiększające prywatność. W trakcie konferencji opowie o tym jak technologie zwiększające prywatność sprzyjają zaufaniu.

'' - grafika artykułu
Robert Pisarczyk

Robert Pisarczyk wystąpi podczas konferencji Smart City Poznań CEE Congress & Metropolitan IT Summit 2023 dnia 24 maja 2023 roku o godzinie 14:05 na Scenie Głównej i przeprowadzi prelekcję pt.: "Od ochrony prywatności do partnerstwa", w której opowie o tym, jak technologie zwiększające prywatność sprzyjają zaufaniu i budują przewagę w zakresie dostępności danych w zarządzaniu danymi i analizie współpracy.

Dr Robert Pisarczyk jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem Oblivious, firmy z siedzibą w Dublinie oferującej oprogramowanie zwiększające prywatność. Posiada tytuł doktora matematyki Uniwersytetu w Oxfordzie, którego promotorem był prof. Artur Ekert, jeden z wynalazców kryptografii kwantowej. Był pracownikiem naukowym w Centrum Technologii Kwantowych oraz wizytującym pracownikiem naukowym w ETH Zurich, Sorbonne University i Edinburgh University. Jest członkiem zespołu zadaniowego ds. technologii zwiększających prywatność Komitetu Ekspertów ONZ ds. Big Data i Data Science oraz redaktorem przewodnika ONZ PET.

O konferencji

Kongres jest platformą wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i miejscem poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla miast. Miejsce spotkań przedstawicieli samorządu z naukowcami, ekspertami i praktykami, którzy tworzą miasta przyszłości. Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora publicznego, uczelni wyższych, poznańskich szkół ponadpodstawowych, osób płacących podatki w Poznaniu i posiadających zweryfikowane konto ID Poznań.

Link do rejestracji: https://tobilet.pl/smart-city-poznan-cee-congress-metropolitan-it-summit.html

sieci społecznościowe