Ruszyła rejestracja na konferencję Smart City Wielkopolska & Guests 2022

Od dziś można zapisać się na III edycję Smart City Wielkopolska, która odbędzie się po raz pierwszy w wersji stacjonarnej, już 25 maja 2022 r. 

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i bardzo prosta. Wystarczy skorzystać z jednego z dwóch formularzy na tej stronie

Należy zwrócić uwagę na dwie osobne rejestracje - na konferencję oraz na popołudniowe warsztaty. Limit miejsc dla obu wydarzeń jest ograniczony. 

Uczestnicy wydarzenia spotkają się w przyjaznych przestrzeniach Poznań Congress Center na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą resilient cities, czyli miasta zdolne do reagowania i przystosowania się do zachodzących zmian. W dobie pandemii Covid-19 i wojny w Ukrainie tematyka jest szczególnie ważna zarówno dla zarządzających miastami jak i mieszkańców.

Podobnie jak w poprzednich edycjach zaplanowne zostały wystąpienia wyjątkowych mówców oraz charyzmatycznych panelistów, a nowością będzie przyjazna przestrzeń wystawiennicza Smart Space.

Naszą Keynote Speakerką będzie prof. Aleksandra Przegalińska filozofka, futurolożka i badaczka nowych technologii, której wykład zainauguruje tegoroczną edycję Smart City Wielkopolska & Guests. Ponadto będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów samorządowców oraz gości zagranicznych zaangażowanych w projekty smart city na całym świecie. Zaplanowane zostały wykłady m.in. z obszarów energetyki, infrastruktury IT, komunikacji oraz 2 debaty. Nasi Partnerzy i Rada Programowa zadbali aby wartość merytoryczna tegorocznego wydarzenia była na najwyższym poziomie.

Zadbano także o element interaktywny - warsztaty tematyczne prowadzone przez profesjonalistów z Huge Thing, z tematem przewodnim city labów w przestrzeni miejskiej.

OD