Smart City Poznań - CEE Congress

Ruszyła rejestracja - już od teraz możesz zapisać się na konferencję Smart City Poznań - CEE Congress & Metropolitan IT Summit, która odbędzie się 24 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14. 


Konferencja odbywa się w Poznaniu, sercu Europy Środkowo-Wschodniej, położonym idealnie pomiędzy Berlinem a Warszawą. Poznań odgrywa istotną rolę w rozwoju gospodarki regionu jako silny ośrodek akademicki, biznesowy i targowy. To rodzące się zagłębie informatyki kwantowej, regionalny hub skupiający się na inteligentnych rozwiązaniach, wykorzystujący potencjał firm oferujących innowacje, a także potężny sektor edukacyjny, przygotowujący kadry przyszłości. 

Smart City Poznań CEE Congress & Metropolitan IT Summit to wydarzenie, które poprzedzone było 3 edycjami konferencji Smart City Wielkopolska & Guests. Początkowo inicjatywa regionalna, dzięki naszym Partnerom rozwija się do rangi wydarzenia smart city dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Kongres jest platformą wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i miejscem poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla miast. To miejsce spotkań przedstawicieli samorządu z naukowcami, ekspertami i praktykami, którzy tworzą miasta przyszłości.

Konferencja odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) w pawilonie Poznań Congress Center (wejście przy restauracji Garden City) na poziomie nr 1.

Wejście na teren MTP (mapka w załączniku) możliwe jest na dwa sposoby:

· od ulicy Śniadeckich

· od ul. Głogowskiej - brama 10, między pawilonem 1 i 2 (przy Galerii Brodziaka)

Do zobaczenia podczas konferencji Smart City Poznań - CEE Congress & Metropolitan IT Summit.

Podsumowanie 3 edycji konferencji: Oglądaj

Wywiady z Prelegentami i Partnerami: Oglądaj

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej