Komunikaty

pagina

Poznański Wolontariusz Roku

Pominąłeś menu

menu

Rusza nabór zgłoszeń na Konferencję pn. Każdy gest ma znaczenie - o wolontariacie międzypokoleniowym.

Miasto Poznań zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się 20 maja 2026 roku w Centrum Profilaktyki Świt.

Na środku zdjęcia znajduje się kolorwe drzewo symbolizujące cztery pory roku. Nad drzewem znajduje się napis "Konferencja każdy gest ma znaczenie - o wolontariacie międzypokoleniowym". Pod drzewem znajduje się napis z datą i miejscem konferencji. - grafika artykułu
Rusza nabór zgłoszeń na Konferencję pn. Każdy gest ma znaczenie - o wolontariacie międzypokoleniowym.

Miasto Poznań zaprasza do udziału w Konferencji pn. Każdy gest ma znaczenie -  o wolontariacie międzypokoleniowym, która odbędzie się 20 maja 2026 roku w godzinach 8:30-16:00 w Centrum Profilaktyki Świt. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów wolontariatu międzypokoleniowego i pełnoletnich wolontariuszek i wolontariuszy.  Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz spotkaniach, które przybliżą ideę wolontariatu łączącego pokolenia i pokażą jego znaczenie w budowaniu silnych, wspierających się społeczności.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza LINK DO FORMULARZA do 13 maja 2026 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja organizowana jest przez  Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania w partnerstwie z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Poznańskim Centrum Wolontariatu. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Dowiedz się więcej na temat

Do góry