Konkurs plastyczny pt."Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam." [AKTUALIZACJA]

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania oraz Schronisko dla Zwierząt zapraszają serdecznie młode poznanianki i młodych poznaniaków do udziału w konkursie plastycznym pt. "Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam."

źródło: archiwum WGK - grafika artykułu
źródło: archiwum WGK

*******************************************************************************************************

AKTUALIZACJA

Przedłużamy termin nadsyłania prac !

Pracę plastyczną wraz z podpisanymi zgłoszeniem oraz oświadczeniem (do pobrania poniżej) należy doręczyć w kopertach z opisem:

Dzień kota - Konkurs plastyczny - Wydział Gospodarki Komunalnej:

- osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się w holu budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. 3 Maja 46 do dnia 13 marca 2021 r. do godziny 15.30

lub

- korespondencyjnie na adres Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta

ul. 3 Maja 46, 61-728 Poznań do dnia 12 marca 2021r. (liczy się data stempla pocztowego).

Zwycięzców konkursu wyłoni komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Wydziału Gospodarki Komunalnej oraz Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie poznan.pl/gk do dnia 19 marca br.

*******************************************************************************************************

W związku z trwającymi od 15 lutego wydarzeniami, związanymi ze Światowym Dniem Kota w Poznaniu, zapraszamy najmłodszych do udziału w konkursie plastycznym pt. "Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam."

Zachęcamy do przygotowania pracy plastycznej przedstawiającej scenki z codziennego życia z kotem ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków małego kociego opiekuna. Jesteśmy ciekawi jak troskliwie opiekujecie się kotem, karmicie go, sprzątacie i bawicie się z nim. Nawet jeśli nie macie własnego kotka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w konkursie. Pokażcie, jak należy dbać

o kociaka, aby był szczęśliwy i zadbany.

Konkurs jest skierowany wyłącznie do dzieci w wieku od 5 do 7 lat zamieszkujących na terenie miasta Poznania lub będących - w trakcie trwania konkursu - pod opieką dziecięcych oddziałach szpitalnych w Poznaniu.

Każdy uczestnik może zgłosić wyłącznie jedną pracę plastyczną.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania znajdują się na poniżej.

Załączniki

sieci społecznościowe