Wyniki konkursu "MOJE ZIMOWE OBSERWACJE PRZYRODNICZE"

Z ogromną przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Moje zimowe obserwacje przyrodnicze" został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu - grafika artykułu
Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy młodym poznaniankom i młodym poznaniakom za udział w konkursie plastycznym pt. "Moje zimowe obserwacje". Mimo tego, że ferie zimowe odbyły się w tym roku w innych okolicznościach niż w latach ubiegłych, pokazaliście, że w mieście również można ciekawie spędzić czas.

Wasze pomysłowe prace są dowodem na to, że podczas wspólnych, rodzinnych spacerów po poznańskich parkach, lasach, a nawet ulicach, napotkać można różne gatunki zwierząt. Przyroda miasta to duża różnorodność - od saren, dzików skrywających się w lasach, przez wiewiórki skaczące po drzewach poznańskich parków, po ptaki zimujące w mieście, korzystające z pełnych karmników i innych przysmaków. Udowodniliście również, że spoglądając przez okno można zaobserwować ptaki i miejskie kociaki oraz ich ciekawe zachowania.

Ilość nadesłanych prac była imponująca - trafiło do nas ponad 100 prac! Poziom artystyczny, pomysłowość oraz widoczne w tworzeniu prac zaangażowanie spowodowały, że wyłonienie zwycięzców było wyjątkowo trudne. Ocenie podlegały przede wszystkim: zgodność
z  tematem, pomysłowość i estetyka pracy. Komisja konkursowa zdecydowała również
o zwiększeniu liczby przyznanych wyróżnień.

Ostatecznie nagrodzono 3 prace i przyznano 5 wyróżnień:

I miejsce Aleksander Dziadowiec 8 lat
II miejsce Liliana Sałyga 7 lat
III miejsce Ludwik Trębicki 6 lat

Wyróżnienia:

Antonina Dziadowiec 10 lat
Alicja Grabarkiewicz 9 lat
Jakub Piller 7 lat
Aleksandra Tyszkiewicz 8 lat
Kacper Mierzwa 8 lat.

Zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
i dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Autorzy zwycięskich oraz wyróżnionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta.

Już wkrótce wszystkie prawidłowo nadesłane prace* będzie można oglądać w wirtualnej galerii na stronie www.poznan.pl/gk. 

* do konkursu nie były dopuszczone prace niespełniające zasad określonych w Regulaminie, przedstawionym do zapoznania się uczestnikom konkursu oraz opiekunom prawnym.

sieci społecznościowe