Wyniki konkursu plastycznego pt."Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam."

Z ogromną przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam" został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu - grafika artykułu
Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy młodym poznaniankom i młodym poznaniakom za udział w konkursie plastycznym pt. "Dzień Kota - kocham, szanuję, dbam", zorganizowanym przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania i Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu.
Wszystkie nadesłane prace pokazują jak ważne są dla Was te zwierzęta i jak dużo o nich wiecie. Pokazaliście, jak troskliwie opiekujecie się kotem, karmicie go, sprzątacie i bawicie się z nim. Mając takich wspaniałych kocich opiekunów, Wasze mruczki muszą być naprawdę bardzo szczęśliwe.

Jesteśmy mile zaskoczeni tak dużą ilością nadesłanych prac. Trafiło do nas blisko 150 prac! Poziom artystyczny, pomysłowość oraz widoczne w tworzeniu prac zaangażowanie spowodowały, że wyłonienie zwycięzców było wyjątkowo trudne. Ocenie podlegały przede wszystkim: zgodność z tematem, pomysłowość i estetyka pracy. Komisja konkursowa zdecydowała również o zwiększeniu liczby przyznanych wyróżnień.

Ostatecznie nagrodzono 3 prace i przyznano 10 wyróżnień:

I miejsce Emilia Jankiewicz lat 6
II miejsce Pola Wójtowicz lat 5
III miejsce Hanna Miklosik lat 5

Wyróżnienia:
Pola Malanowicz lat 5
Konstanty Matysiak lat 5
Olga Dolata lat 6
Maja Płóciniczak lat 6
Kasia Rohde lat 6
Dobrochna Czubińska lat 6
Jan Matela lat 6
Nel Krzesińska lat 7
Maria Janiszczak lat 6
Jagoda Stawicka lat 6

Zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
i dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Autorzy zwycięskich oraz wyróżnionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu. Trzy pierwsze miejsca otrzymają ręcznie robione maskotki Kotka Szprotka. Do każdego pakietu nagród dołączamy komiks edukacyjny "JAK EKOPYREK MISTRZ SORTOWANIA ŚCIGAŁ
W POZNANIU PEWNEGO DRANIA", w którym poznacie przygody Kotka Szprotka i jego przyjaciół. 

Zachęcamy również do wysłuchania całego komiksu w słuchowisku nagranym przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych w ramach akcji Czytam i Czuję

sieci społecznościowe