11 edycja Dni Przedsiębiorczości Poznań 2021

Już wkrótce zapraszamy na kolejną, tegoroczną odsłonę Dni Przedsiębiorczości Poznań 2021.

DPP 2021 - grafika artykułu
DPP 2021

Podczas letniego przesilenia w czerwcu, odbył się teaser wydarzenia - konferencja pilotażowa, która była zapowiedzią tego, co będzie się działo podczas 3-dniowego maratonu jesienią.

Z początkiem jesieni, zapraszamy zatem do udziału w głównych wydarzeniach w ramach tegorocznej edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań, która odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021 r.

Jakie zagadnienia będą motywem przewodnim podczas wydarzenia, ujawnimy już wkrótce - podczas wydarzenia przewidziane są różne formy ciekawych spotkań i prezentacji (panele, wystąpienia, warsztaty) w formule on-line.

Dni Przedsiębiorczości Poznań są cykliczną imprezą, której organizatorem jest Miasto Poznań, której celem jest promowanie lokalnych przedsiębiorstw oraz zwiększanie świadomości biznesowej.

To już 11-ta edycja wydarzenia dla i o przedsiębiorcach - imprezy, która na dobre zagościła w Poznaniu i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat tegorocznego wydarzenia.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

sieci społecznościowe