Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 - Podziękowanie

Za nami kolejna, 12 edycja Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022.

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 - Podziękowanie - grafika artykułu
Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 - Podziękowanie

Nasz tegoroczny, 2-tygodniowy maraton szkoleniowy niestety dobiegł końca.

To był niezwykle intensywny czas, pełen ciekawych  inspirujących spotkań oraz solidnej dawki merytorycznej i praktycznej wiedzy.

W tym roku zaproponowaliśmy wraz z Partnerami, niezwykle bogaty program wydarzeń.

Blisko 550 uczestników wzięło udział w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których - mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

Po dwóch latach spotkań, które odbywały się wyłącznie w formule on-line, ponownie spotkaliśmy się również stacjonarnie - był to czas przeznaczony zarówno na przyswojenie wiedzy merytorycznej, jak również na rozmowy w kuluarach i spotkania networkingowe.

Wydarzenia stacjonarne odbyły się w dniach 8 - 10 listopada w miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden, podczas których, szerokie grono odbiorców, jak zawsze mogło pozyskać wartościową wiedzę oraz wskazówki dotyczące rozwoju własnego biznesu podczas ciekawych wystąpień oraz praktycznych warsztatów.

Odbyła się także konferencja "Przejdź z poznańskim biznesem na Ty", która była dedykowana migrantkom i migrantom pochodzącym z Ukrainy, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą w Poznaniu lub okolicach.  

Z kolei dla szerszego grona odbiorców uwzględniono w programie kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań.

Kolejna odsłona naszego wydarzenia w dniach 14-18 listopada, dla odmiany upłynęła na spotkaniach online.

W ciągu całego tygodnia, odbyło się kilkanaście obszernych webinarów poświęconych działaniom marketingowym w firmie. Ich celem było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy naszym ekspertom - wszystkim Prelegentom i Partnerom za poświęcony czas i zaangażowanie, a uczestnikom za udział w wydarzeniu.

Przypomnijmy sobie zespół ekspertów, z którymi spotkaliście się tej jesieni > więcej o naszych Prelegentach.

Z częścią z nich, spotkacie się jeszcze nie raz - zapraszamy na szereg bezpłatnych wydarzeń, na które wciąż jeszcze są wolne miejsca > Poznań Biznes Partner.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat wszystkich wydarzeń.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY !