Ostatnie wolne miejsca na Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 !

Zarejestruj się już dziś - liczba miejsc jest ograniczona.

Ostatnie wolne miejsca na Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 - grafika artykułu
Ostatnie wolne miejsca na Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022

Już jutro strtujemy z naszym listopadowym wydarzeniem, które odbędzie w dniach 8 - 18 listopada w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań!

W ramach tegorocznej imprezy, tradycyjnie zaplanowano ciekawe wystąpienia oraz praktyczne warsztaty, które tym razem odbędą się w formule hybrydowej.

W dniach 8 - 10 listopada zapraszamy do miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden na wydarzenia stacjonarne, natomiast w dniach 14 - 18 listopada na spotkania on-line.

Zapraszamy do udziału w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których - mamy nadzieję każdy znajdzie coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat tegorocznego wydarzenia.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!