Wdrażanie rekomendacji

Prezydent Miasta Poznania, Zastępca Prezydenta oraz Przewodniczący Rady Miasta spotkają się z Panelistkami i Panelistami, by przedstawić działania związane z realizacją rekomendacji Poznańskiego Panelu Obywatelskiego.

Poznaj rekomendacje Panelu

Poznański Panel Obywatelski przyjął łącznie 77 rekomendacji - można już zapoznać się ze wszystkimi.

Podsumowanie części deliberacyjnej

W sobotę 22 maja zakończyła się część deliberacyjna Panelu, w ramach której Panelistki i Paneliści podjęli prace nad propozycjami rekomendacji.

Poznański Panel Obywatelski - za nami pierwsze spotkanie edukacyjne

Jak duży wpływ na jakość życia w mieście ma obecność zieleni? W jaki sposób zmiany klimatu oddziałują na gospodarkę leśną? Co zrobić, by jak najlepiej chronić zielone płuca miasta? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań starano się zgłębić podczas pierwszego spotkania edukacyjnego zorganizowanego w ramach Poznańskiego Panelu Obywatelskiego.

Otwarty nabór ekspertek i ekspertów

Choć spotkania edukacyjne ruszają już w sobotę, 6 marca, cały czas otwarty jest nabór ekspertek i ekspertów do obydwu tematów Poznańskiego Panelu Obywatelskiego.

Jak zostało przeprowadzone losowanie panelistek i panelistów?

Losowanie panelistek i panelistów do Poznańskiego Panelu Obywatelskiego przeprowadzone zostało w kilku etapach: wylosowanie gospodarstw domowych, które otrzymały listy, wylosowanie sześciu składów z uwzględnieniem kryteriów demograficzny, a następnie wyłonienie jednego składu, z tych sześciu, za pomocą rzutu kostką.

Losowanie panelistek i panelistów

1009 osób to, jak do tej pory, największa w Polsce liczba mieszkanek i mieszkańców, jaka zdecydowała się na zgłoszenie się do udziału w panelu.

Strona 1 2