Wszystko o koronawirusie - webinar dla każdego

Jak poradzić sobie z emocjami podczas pandemii? Jak wygląda walka z Covid-19 z perspektywy pielęgniarki oraz pediatry i dlaczego szczepionka jest ważna? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowie webinar poświęcony koronawirusowi. Na pytania poznanianek i poznaniaków odpowiadać będą specjaliści.

Grafika: na granatowym tle heksagonalne pola, w nich symbole związane z medycyną. Nad nimi tytuł webinaru, pod nimi - informacje szczegółowe - grafika artykułu
Aby wziąć udział w webinarze, trzeba zarejestrować się na stronie: www.covid-19.ptqv.pl

Webinar "Covid-19 - aktualny stan wiedzy dla każdego" rozpocznie się 26 listopada o godz. 18. Podczas spotkania online będzie można wysłuchać porad lekarza, pielęgniarki, prawnika czy psychologa. Aby wziąć w nim udział, trzeba zarejestrować się na stronie: www.covid-19.ptqv.pl

Webinar potrwa ok. 2 godzin, a swoją wiedzą podzieli się 6 specjalistów. Prof. Iwona Mozer- Lisewska opowie o doświadczeniu lekarza praktyka w walce z SARS-CoV-2, a prof.Magdalena Figlerowicz przybliży problemy pediatryczne w czasie pandemii COVID-19. 

Prof. Arleta Kowala-Piaskowska zajmie się tematyką ruchów antyszczepionkowych, a radca prawny, med. Krzysztof Grącki opowie o aspektach prawnych środków zapobiegawczych związanych ze stanem epidemii koronawirusa na terenie Polski. Mgr Weronika Gołąbek spojrzy na epidemię z perspektywy pielęgniarki, a dr Joanna Roszak, psycholog, podpowie, co warto wiedzieć i jak sobie radzić w tym trudnym czasie. 

Patronat naukowy nad wydarzeniem objęła prof. Iwona Mozer-Lisewska z Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Nabytych Niedoborów Odporności Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania webinar objął Jacek Jaśkowiak.

AW

sieci społecznościowe