O albumie "Synteza poznania" - online

Zapraszamy na spotkanie online z Mateuszem Kiszką - autorem albumu "Synteza poznania", które odbędzie się 24 lutego (godz. 19.00) na profilu facebookowym Baraku Kultury.

Grafika promująca promocję online "Syntezy poznania" - grafika artykułu
Grafika promująca promocję online "Syntezy poznania"

Podczas spotkania online porozmawiamy między innymi o metodach pracy nad książką fotograficzną "Synteza poznania" zbudowaną ze zdjęć archiwalnych i współczesnych, warsztacie pracy fotografa dokumentującego miasto, potrzebie tworzenia archiwów fotograficznych oraz oswajaniu się z miastem poprzez fotografię.

Rozmowa odbędzie się na facebooku Baraku Kultury 24 lutego 2021 o godzinie 19:00.

KONKURS!
Uczestnicy spotkania online będą mogli na bieżąco zadawać na czacie swoje pytania, a autor najciekawszego z nich otrzyma NAGRODĘ w postaci książki fotograficznej "Synteza poznania".

Autorzy albumu:
Marta Buczkowska- absolwentka fotografii na UAP, grafik‑projektant w Wydawnictwie Miejskim Posnania. Miłośniczka fotografii zarówno współczesnej, jak i tej sprzed dekad.
Mateusz Kiszka - absolwent ASP w Poznaniu na kierunku fotografia, artysta wizualny, kurator wystaw, instruktor ds. fotografii w WBPiCAK w Poznaniu. Organizator wystaw i konkursów fotograficznych.

Spotkanie z Mateuszem Kiszką poprowadzi Karol Szymkowiak - fotograf, kurator "Kolekcji Wrzesińskiej", członek ZPAF

Uwaga!
W trakcie wydarzenia możliwość kupienia "Syntezy poznania" w promocyjnej cenie.
Zapraszamy na sklep.wmposnania.pl.

sieci społecznościowe