#VirtualEvents - przenieś swoje wydarzenie do sieci

W czasie, gdy konieczne jest zachowanie dystansu społecznego, wiele wydarzeń przenosi się do internetu, a popularność zdobywają aplikacje służące spotkaniom online. Rozwiązaniem, które zawsze zapewni idealną jakość dźwięku i obrazu, jest oferta #VirtualEvents, przygotowana przez Grupę MTP.

fot. MTP - grafika artykułu
fot. MTP

Kompleksowa usługa transmisji online znajduję się w targowej ofercie od lat. W obecnej sytuacji warto przyjrzeć się jej bliżej oraz poznać rozszerzoną formułę. W ramach #VirtualEventsw grę wchodzi realizacja każdego wydarzenia - od webinaru, szkolenia czy konferencji, po eventy takie jak premiery produktów, szeroko rozumiana promocja firmy, a nawet występy muzyczne. 

Nad organizacją transmisji online czuwają doświadczeni realizatorzy wizji, dźwięku, oświetlenia, a także operatorzy kamer. Ich wiedza i umiejętności w połączeniu z profesjonalnym sprzętem gwarantują perfekcyjny odbiór i emocje porównywalne z tymi, które pojawiają się podczas eventów odbywających się na żywo. 

Grupa MTP posiada własne, w pełni wyposażone studio nagrań, zlokalizowane w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie może odbywać się także w innej lokalizacji, a nawet w prywatnym mieszkaniu. W takim wypadku targi także zadbają o zaplecze sprzętowe oraz dedykowany zespół ludzi.

#VirtualEvents oferuje możliwość transmisji z kilku miejsc na raz, organizowania czatów z prowadzącymi, wyświetlania reklam, filmów i prezentacji. Pozwala zbudować wirtualną scenę albo dowolnie zaaranżować studio nagrań. Transmisje mogą odbywać się w kilku językach jednocześnie. Obraz realizowany jest cyfrowo, w jakości do 4K. Dzięki platformie pay per view istnieje też możliwość zorganizowania płatnych transmisji.

Informacje, jak zamówić usługę można znaleźć na stronie Poznań Congress Center.

MTP/JZ

sieci społecznościowe