Warsztaty dla dzieci - gra Masz wiadomość - I etap

2012-01-21 ( sobota )
11:00-13:00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Koszt: 30zł / os.
Wiek dzieci: 7-10 lat
Cena: I etap - 30 zł / os.
Istnieje również możliwość zakupu od razu karnetu na wszystkie 4 etapy gry w promocyjnej cenie - 100 zł.

Gra "Masz wiadomość"
Zagrajcie w "Masz wiadomość"! Przygotowaliśmy 4 etapy gry, które mają różne stopnie trudności. Można wziąć udział w pojedynczym etapie, ale również zapisać się na wszystkie cztery. Sprawdźcie, co Was czeka!

I Etap (21.01.2012)
Lustrzane odbicie - pierwszy poziom gry, którego "bohaterem" będzie druk i jego historia oraz ważne dla niego postaci. Poprzez rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań będziecie przechodzić przez poszczególne poziomy gry, która zakończy się zadaniem, będącym kluczem do wrót kolejnego etapu.

II Etap (29.01.2012)
Zwykłe rzeczy - drugi poziom gry - świat projektowania zwykłych rzeczy, gdzie bohaterem będzie papier i ciekawi projektanci/ designerzy wykorzystujący ten materiał w swojej pracy.

III Etap (11.02.2012)
Cztery ściany - trzeci poziom to architektura. Poznacie bardzo ważnego architekta, jego dzieła i ciekawostki z życia.

IV Etap (19.02.2012)
Tajemnice koloru - ostatni poziom gry będzie dotyczył malarstwa. Pewien malarz, poprzez zadania i zagadki przeprowadzi nas przez tajniki malarstwa. Spotkacie kolor i formę...:)

Prowadzące:
Maja Piskorska - graficzka, absolwentka ASP Poznań oraz podyplomowych studiów na kierunku Arteterapia. Na co dzień zajmuje się grafiką użytkową oraz prowadzi warsztaty artystyczne z dziećmi we własnej pracowni.
Agnieszka Rożnowska - absolwentka ASP w Poznaniu. Prowadzi Pracownię Rysunku na Katedrze Mody ASP w Warszawie. Poza pracą dydaktyczną realizuje projekty artystyczne oraz prowadzi warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży.

Zapisy:
Uprzejmie prosimy o zapisywanie dzieci, które należą do sugerowanej grupy wiekowej, ponieważ zadania są tworzone z myślą właśnie o nich:) Dziękujemy!
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy: kids@concordiadesign.pl

Plakat

Zobacz concordiadesign.pl