Koncert zespołu THOT + Zero absolu

2012-02-12 ( niedziela )
20:00
Fabrika, ul. Mokra 5, Poznań

THOT (B) + Zero absolu (FR)
bilety: 20 zł przed, 30 zł w dniu
Zespół Thot zręcznie miesza rock, elektronikę, industrialne i akustyczne dźwięki, tworząc tym samym wybuchową mieszankę, która wywraca scenę do góry nogami. Pod przewodnictwem Grégoire Fra...y, Thot na przestrzeni lat stał się kolektywem dającym piorunujące, fantastycznie oprawione wizualnie występy, organizującym akustyczne happeningi na ulicach Brukseli i włączającym się w przeróżne kolaboracje artystyczne (których efektem są m.in. liczne remiksy). Na scenie Fray'owi towarzyszy Gil de Chevigné (perkusja i elektronika), Hugues Peeter (pianino, keyobard), Julien Forthomme (bas) i scenograf Arielle Moens (projekcje video). Takie zespolenie talentów niemalże czyni z nich przestępców, winnych muzycznego upajania swoich słuchaczy. Album "Obscured by the Wind", wydany w marcu 2011 roku, został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków na całym świecie i wciąż rosnącą społeczność fanów: The Vegetal Noise Lovers.
<< Zero absolu >> to nowoczesna, jednoosobowa krzyżówka post rocka, math rocka i elektroniki. W twórczości artysty muzyka elektroniczna przeplata się z różnorodnymi instrumentami, a przysłową wisienkę na torcie stanowią same teksty.
Występy na żywo to istotny element w życiu << Zero absolu >>, dzięki nim bowiem słuchacze mogą doświadczyć tej cudownej muzyki w jeszcze bardziej emocjonalny i szczery sposób.
W trakcie ponad 130 koncertów (we Francji, Europie i Islandii), począwszy od 2006 roku, << Zero absolu >> dzielił sceny z takimi artystami, jak Motorhead, Nashville Pussy, Will Haven, MOPA, Saxon Shore, Tides From Nebula, Eryn Non Dae, Bye Horus i The Twisted Minds.

Bilety dostępne w:

Plakat imprezy

Zobacz pl-pl.facebook.com/klubmuzycznyfabrika