Grażyna Łobaszewska

Koncert - Wieczór kolęd - Grażyna Łobaszewska: Idźcie z tym, co macie

2014-12-15 ( poniedziałek )
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Najpiękniejsze polskie kolędy w interpretacji jednej z najwybitniejszych artystek. Grażyna Łobaszewska jak mało kto potrafi łączyć pokolenia słuchaczy. A przecież jedność oraz poczucie wspólnoty stanowią istotę świątecznej atmosfery.

Osobiste, pełne wrażliwości spojrzenie na rodzimą tradycję muzyczną, pozwoli Państwu poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. W czasie koncertu w nie zabraknie przepięknych pastorałek takich jak: "Jezus Malusieńki", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem" czy też "Bóg się rodzi".

Grudniowy recital to również niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z piosenkarką, która od ponad 40 lat wywiera niebagatelny wpływ na kształt polskiej sceny muzycznej.

Grażyna Łobaszewska - jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. "Najczarniejsza z białych kobiet", bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażyna Łobaszewska - śpiew, Sławomir Kornas - bas, śpiew, Maciej Kortas - gitary, Michał Szczeblewski - perkusja, Piotr Mania - fortepian

Bilety 45 zł - pierwsze miejsca, 35 zł - drugie miejsca

dostępne: CIM, Skład Kulturalny w Galerii MM, salony Empik, Rock Long Luck, biuro klubu Blue Note, eBilet.pl

Bilety dostępne w: