a

Warsztat dla rodziców - Odkrywanie potencjału dziecka

2015-03-14 ( sobota )
13:00-18:00
Matecznik, ul. Różana 22/2, Poznań

Ze strony Organizatora:

Dzieci są nam dane pod opiekę. Chcielibyśmy się wywiązać z naszego zadania. Chcielibyśmy wesprzeć dzieci w tym, żeby nie marnowały swojego potencjału i umiały go wykorzystywać. Co możemy zrobić w tym celu? Na co mamy wpływ i jak to zrobić, żeby ten wpływ naprawdę pomagał dziecku?

Podczas warsztatu będziemy odwoływać się do własnych doświadczeń oraz wiedzy psychologicznej tak, aby zobaczyć i odkryć narzędzia jakie mogą nam posłużyć do naszych celów. Będziemy też na pewno odkrywać wiele rzeczy o sobie i o dzieciach, których wcześniej nie wiedzieliśmy.

Uczestnicząc w warsztacie dowiesz się:

  • tego jak wspierać dzieci w rozwoju jego uzdolnień, talentów, pasji
  • tego jak w psychologii rozumiany jest talent czy motywacji
  • które sposoby wspierania dzieci naprawdę im pomagają a które raczej przeszkadzają

Warsztaty będą też okazją do udziału w ćwiczeniach w małych grupach, do wymiany swoich doświadczeń z innymi rodzicami oraz do uzyskania indywidualnej konsultacji.
Prowadzący: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książek "Dziecko z bliska" oraz "Dziecko z bliska idzie w świat". Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.agnieszkastein.pl

Koszt warsztatów: 100 zł lub 180 zł od pary rodziców

W celu zarezerwowania miejsca na warsztacie należy wysłać zgłoszenie poprzez poniższy formularz oraz wpłacić zaliczkę wysokości 50 zł na podane konto. Pozostałą część należności należy wpłacić na konto najpóźniej do 11 marca.

Wpłaty dokonane po  7 marca nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji z warsztatu.

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatu. Zwrócimy wtedy pełną kwotę, jaka została wpłacona.

nr konta: 87 1140 2004 0000 3402 7403 1555

mediaMAMA Izabela Lenkiewicz, ul. Starzyńska 21, 62-090 Kiekrz

w tytule wpłaty: warsztat Poznań + imię i nazwisko

Dodatkowe informacje: tel. 793 330 990, i.lenkiewicz@przedporodem.pl

Załącznik