x

Snowman - koncert

2019-01-05 ( sobota )
18:00
Meskalina, Stary Rynek 6

Snowman zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku krążkiem "Lazy", entuzjastycznie przyjętym zarówno przez słuchaczy jak i krytyków.
Po niezapomnianym koncercie premierowym w Studio im. A. Osieckiej zespół uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Mateusze 2009 radiowej Trójki.
Dla scharakteryzowania ich muzyki użyto wielu określeń: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.
Drugą płytą "The Best Is Yet To Come" Snowman pokazał swoje nowe oblicze - zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne. Muzycy udowodnili, że potrafią z pasją eksploatować nowe obszary i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji.
W 2017 Snowman powrócił na rynek z płytą "Gwiazdozbiór", tym razem w całości polskojęzyczną. Nowy album to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego, co prawdziwe. Album został bardzo wysoko oceniony przez dziennikarzy muzycznych. Płyta "Gwiazdozbiór" doczekała się również zbioru remiksów pod tytułem "Reworked & Remixed. Dostępny jest w wersji cyfrowej i portalach streamingowych od 23.02.2018.

Bilety - 40 zł.

opr.sw

Zobacz www.meskalina.com/