Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia

Female Metal Voices Festival vol 4

2020-01-25 ( sobota )
19:30
Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Female Metal Voices Festival to festiwal, który ma na celu zaprezentowanie zespołów grających metal, w których śpiewają, krzyczą i growlują KOBIETY.
Podczas Female Metal Voices Festival wystąpią kapele różnorodne stylem, ale będą łączyły je dwie rzeczy:
- metal,
- kobiecy wokal.

Łysa Góra - zespół pochodzący z Piaseczna/Warszawy. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

Runika - zespół z Warszawy, czerpiący swe muzyczne inspiracje z folku, heavy and power metalu, klasycznego rocka i gotyku. Gra autorskie utwory, inspirowane w warstwie tekstowej podaniami i legendami z całej Polski oraz mitologią słowiańską i germańską.
Runika ma na swoim koncie ponad 100 koncertów, w lipcu 2018 roku wydała debiutancką płytę "Pradawna moc".

AHEAD to zespół działający na łódzkiej scenie muzycznej od 2005 roku. Od samego początku pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Dziś muzyka AHEAD stoi gdzieś na pograniczu rocka i metalu, a wszystko doprawione jest silnym kobiecym głosem i melodyjnymi riffami. W ich muzyce jest moc, klimat i energia. Każdy, kto był na ich koncercie, mógł się o tym przekonać na własnej skórze...

Bilety: 25 / 35 zł (w dniu koncertu).

Zobacz www.facebook.com/events/351960965489303/