logo projektu

Koncert Poznańskiej Orkiestry Laptopowej

2021-07-04 ( niedziela )
19:00-20:30
CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Zapraszamy na koncert Poznańskiej Orkiestry Laptopowej ,,Lambdaensemble''. Zostaną wykonane miedzy innymi premierowe utwory: Margarete Huber, Katarzyny Taborowskiej, Krzysztofa Gawlasa i Michała Janochy, które zostały skomponowane specjalnie na to wydarzenie.

Koncert będzie prowadzony w języku angielskim.

Wstęp wolny.

Poznańska Orkiestra Laptopowa jest wspólną inicjatywą Studia Muzyki Elektroakustycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu i Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Składa się ze studentów kompozycji elektroakustycznej oraz studentów informatyki. W 2021 została zaproszona do udziału w Biennale Sztuki Cyfrowej w Wenecji.

Koncert odbywa się w ramach warsztatów ,,Kreatywnie o matematyce. Przez sztukę do nauki'' oraz w ramach projektu Moja Muzyka, edycja #87.

Jest współorganizowany przez: Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Matematycznego, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, Centrum Kultury Zamek.

Projekt został dofinansowany z programu "Społeczna odpowiedzialność nauki" Ministra Edukacji i Nauki oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

ulotka informacyjna

Zobacz https://art.wmi.amu.edu.pl/