Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcie przedstawia kominek znajdujący się na jednej z edycji targów

Targi kominkowe KOMINKI 2022

2022-02-01 ( wtorek ) – 2022-02-04 ( piątek )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Jest to jedyne wydarzenie ogólnopolskie, które pali się żywym ogniem dzięki specjalnej instalacji spalinowej. To tutaj prezentowane są polskie premiery branży kominkowej, nagradzane najlepsze produkty i rozwiązania. Targi Kominkowe to także szczególne miejsce inspiracji.

Impreza od lat jest również ceniona przez inwestorów, deweloperów, dystrybutorów i właścicieli salonów. Podczas targów będzie można zobaczyć nie tylko nowoczesne urządzenia grzewcze na drewno, pelety lub biogaz, ale także piece spełniające wysokie standardy ekoprojektu, a nawet przewyższające je w kontekście parametrów emisji.

Tematyka targów jest na tyle szeroka, że znaleźć tu można niemal wszystko, co potrzebne do pracy w branży kominkowej, a także do zaprojektowania i stworzenia wyjątkowego kominka w swoim domu. Od palenisk kominkowych, czyli komór spalania na drewno i gaz poprzez obudowy kominkowe, systemy grzewcze na kaflach i akcesoriach kominkowych kończąc.

Targom towarzyszy gala Płomień Roku, czyli przyznawania prestiżowych nagród w konkursie organizowanym przez branżowe pismo "Świat Kominków" oraz organizatora targów Grupę MTP

Zobacz https://targikominki.pl