Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Czas ma znaczenie. Jak pozytywnie go organizować? (II webinar cyklu: Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.)

2022-10-17 ( poniedziałek )
18:00-19:00
online

Poznań Biznes Partner, Anna Agata Nowak oraz Drukarnia Edica zapraszają na drugi webinar z cyklu o nazwie Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować. pt. Czas ma znaczenie. Jak pozytywnie go organizować?

Podczas spotkania dowiemy się czym jest temporalna perspektywa czasowa.

Przyjrzymy się jej znaczeniu w kontekście człowieka w organizacji, jak i organizacji pracy.

Poznamy kilka skutecznych metod wykorzystania wiedzy o czasie do budowania efektywności osobistej i organizacyjnej.

Skupimy się na konstruktywnych podróżach w czasie w celu budowania dobrostanu

Dowiemy się, jak samemu pozytywnie panować nad czasem, wykorzystując do tego książkę-kalendarz pn. Pozytywna organizacja. Twoja organizacja.

Wskazywane praktyki będą wywodziły się z solidnych badań naukowych prowadzonych m.in. przez najbardziej znanego na świecie psychologa Phila Zimbardo.

Dla kogo:

Tak, zapraszam Cię do bycia autorką/autorem Twojej pozytywnej organizacji. Zarówno Twojej osobistej, jak i pozytywnej organizacji pracy działu, którym kierujesz, a może całej organizacji, tej którą zarządzasz, będąc przełożonym albo zespołu, o którego organizację pracy dbasz czy osobą, której zależy na dobrej pracy.

Termin: 17 października 2022 r., godz. 18:00-19:00

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu, korzystając ze stabilnego połączenia internetowego, najlepiej przewodowego.

W spotkaniach mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby z jednej firmy/organizacji.

Pozostałe webinaria z cyklu Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.

19.09.2022 Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać? https://app.evenea.pl/event/twojaorganizacja/

28.11.2022 Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić? https://app.evenea.pl/event/twojapozytywnaorganizacjapracy/

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację: 

https://app.evenea.pl/event/twojapozytywnaorganizacja/

Prowadząca:

ANNA AGATA NOWAK - psycholog pracy i organizacji, trenerka, coach i konsultantka z 21-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Przeprowadziła ponad 2500 dni szkoleniowych. Laureatka konkursu na innowacje społeczne, autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika dla słuchaczy szkół policealnych Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać?  (TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON). Autorka wideokursu Pozytywna organizacja dostępnego na stronie: Pozytywna-organizacja.edu.pl oraz książki-kalendarza Pozytywna organizacja. Twoja organizacja, dostępnego w sklep.edica.pl/pl/c/Ksiazkaplaner-niedatowany-Pozytywna-Organizacja. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stypendystka w grancie z Narodowego Centrum Nauki. Kierownik studiów podyplomowych pn. Psychologia pozytywna w organizacji na Uniwersytecie SWPS.

Serdecznie zapraszamy!