a

Akademii Języka Angielskiego Na Wesoło

2015-02-16 ( poniedziałek ) – 2015-02-20 ( piątek )
15:00-19:00
CH Auchan Komorniki, ul. Głogowska 432, Poznań

Twoje dziecko chciałoby podszlifować angielski? Podczas ferii maluchy będą miały okazję wziąć udział w interaktywnym kursie języka angielskiego na wesoło.

Zimowy wypoczynek już coraz bliżej. Nie wszyscy jednak mają okazję skorzystać z niego, wyjeżdżając poza miasto. Dla tych maluchów, które ferie spędzają w domu, w galerii codziennie czekać będą wyjątkowe atrakcje.

Jedną z nich będą bezpłatne zajęcia w Akademii Języka Angielskiego Na Wesoło! Odbędą się one na terenie galerii handlowej w dni powszednie. Nie będą to jednak klasyczne lekcje - dzieci skorzystają bowiem z pomocy naukowej w postaci interaktywnego ekranu LED, a także licznych angażujących materiałów dydaktycznych. Poziom warsztatów językowych będzie zróżnicowany tak, aby każdy maluch znalazł dla siebie odpowiednią grupę. Podczas każdego spotkania poruszony zostanie inny obszar tematyczny, a udział we wszystkich zajęciach gwarantuje uczestnikom uzyskanie dyplomu.

Dodatkową atrakcją będzie Akademia Małego Majsterkowicza, w której w weekend 21 i 22 lutego maluchy będą mogły wziąć udział w licznych warsztatach kreatywnych. Przy specjalnych stanowiskach uczestnicy będą mogli zaprojektować oryginalne ramki na zdjęcia, pojemniki na długopisy, a także własnoręcznie stworzyć latawce, podpórki na książki czy filcowe zakładki i breloczki. Warsztaty będą również wspaniałą okazją, aby z niepotrzebnych pudeł oraz papieru stworzyć kosmiczne pojazdy, rakiety, samoloty i inne niezwykłe zabawki.

W zajęciach z angielskiego będzie można wziąć udział od 16 do 20 lutego oraz od 23 do 27 lutego w godzinach 15.00-19.00.

Udział jest bezpłatny!

Plakat