zajęcia z robotyki

Akademia Duckie Deck w Pixelu

2016-04-06 ( środa ) – 2016-04-23 ( sobota )
Allegro, ul. Grunwaldzka 182, Poznań

Kategoria: Oświata Dziecko

Drewnorobotyka, animacja poklatkowa, muzykowanie z Noviką, programowanie dla najmłodszych  - to tylko niektóre z zajęć dla dzieci, prowadzone są w ramach warsztatów Akademii Duckie Deck wspieranych przez Allegro. Za chwilkę wielka kaczka wraz z instruktorami odwiedzi siedzibę Allegro w Poznaniu (23-24 kwietnia). Zapisy trwają!

"Uczyć bawiąc" - to powiedzenie najlepiej oddaje istotę pojęciaedutainment. Jednocześnie prezentuje ono odpowiednią hierarchię - nauka jako cel nadrzędny, a zabawa jako sposób do osiągnięcia tego celu. To hasło przyświeca także twórcom Akademii Duckie Deck, która właśnie odbywa wiosenny tour po Polsce.

Akademia Duckie Deck to cykl spotkań i warsztatów, których głównym celem jest rozbudzanie dziecięcej ciekawości oraz odkrywanie pasji w sobie i otaczającym świecie. Akademia w kwietniu po raz pierwszy zawita do Poznania, gdzie w siedzibie firmy Allegro przy ul. Grunwaldzkiej 182 na uczestników czekać będzie moc atrakcji. W programie warsztaty:

  • allegro.tech - język robotów LEGO Mindstorms
  • LOFI Robot - zbuduj robota!
  • Cortland - nauka programowania z robotami
  • Huff & Puff - konstruowanie samochodów odrzutowych
  • Trash Toys - tworzenie elektrycznych zabawek

Aby zapisać się na ten lub inny wybrany warsztat wystarczy odwiedzić stronę Akademii Duckie Deck http://akademia.duckiedeck.com W przypadku braku miejsc warto śledzić stronę i czekać na informację o wolnych wejściówkach. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Oprócz warsztatów na zapisy, dostępna dla wszystkich będzie też strefa atrakcji bez konieczności rejestracji. W strefie znajdą się m.in. atrakcje związane z nowymi technologiami oraz klasyczne warsztaty plastyczne.