a

Sztuka bez babci - spektakl dla dzieci

2019-02-24 ( niedziela )
12:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Wiek uczestników: dzieci od 7 roku życia oraz bliscy im dorośli

"Sztuka bez babci"
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu

Ta historia jest opowieścią Samuela - dwunastoletniego chłopca. Zaczyna się w chwili, kiedy To (pięcioletnia dziewczynka) traci babcię. Pewnego dnia budzi się i nigdzie nie może jej znaleźć. Ma pretensje do Opowiadacza, który tak ułożył narrację jej życia. Samuel powołuje do istnienia Znikacza - stwora, któremu wydaje się, że każdego wieczora odchodzi po to, by następnego dnia ktoś inny wszedł w jego ciało oraz Krukota (To chciała mieć zwierzątko, ale nie mogła się zdecydować czy woli kruka, czy kota). Towarzysze wspólnie wyruszają na wyprawę poszukiwawczą babci. Bo w opowieściach wszystko jest możliwe - zwłaszcza kiedy sami je tworzymy.

Twórcy:

  • Tekst i dramaturgia: Beniamin Maria Bukowski
  • Reżyseria: Tomasz Kaczorowski
  • Występują: Dorota Abbe, Zuzanna Łuczak, Andrzej Niemyt, Katarzyna Węglicka (gościnnie aktorka Teatru Polskiego w Poznaniu)

Czas trwania: 70 min.

Bilety w cenie 20 zł (10 zł z KRD i KS). Bilet powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Organizatorzy bardzo proszą o punktualność.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: