Obrazek przedstawia napis Retro Festival 2021, zawiera także adres imprezy. Znajdują się na nim w kolejności wskazówek zegara kobieta i mężczyźni w strojach z epoki międzywojnia na rowerach, maska zabytkowego samochodu oraz część członków zespołu muzycznego Gentle Swing.

Retro Festival 2021

2021-10-02 ( sobota )
17:00
GOSiR Dopiewo, Polna 1A, 62-070 Dopiewo

Okolice GOSiR-u w Dopiewie w sobotni wieczór 2 października na chwilę cofną się w czasie o jeden wiek! To wszystko dzięki Retro Festivalowi 2021, imprezie łączącej w sobie światy zabytkowych pojazdów, kultury oraz mody, a to wszystko w klimacie lat 20-tych i 30-tych. Na uczestników czekają atrakcje takie jak koncert zespołu "Gentle Swing", który zagra największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej z minionej epoki, m. in. Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo i Mieczysława Fogga, a także wystawa zabytkowych rowerów i samochodów z tamtych lat. Poza tym, odbędzie się konkurs na najlepszą stylizację w klimacie Retro Elegancji, podzielony na kategorie Dama i Gentleman. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Udział w wydarzeniu jest biletowany, a ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest zorganizowane przy współpracy z powiatem poznańskim, a patronat medialny nad nim objęła między innymi telewizja TVP3 Poznań. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.

Zobacz https://www.facebook.com/events/517923279302066/