a

Spektakle Polskiego Teatru Tańca - Touch me i Volta

2016-03-23 ( środa )
20:00
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Touch me (2016)
Czas trwania: 20 min
Obsada: Andrzej Adamczak, Katarzyna Rzetelska, Sandra Szatan
"Touch me" to spektakl, w którym choreograf Andrzej Adamczak podejmuje próbę wieloaspektowego spojrzenia na doświadczenie dotyku. Choreograf bada różne rodzaje dotyku i nasze na nie reakcje. Szuka odpowiedzi na pytania: Czy jesteśmy gotowi na dotyk? Czy go potrzebujemy? Jaka jest nasza na niego wytrzymałość? Jakie ma on dla nas znaczenie? "Touch me" eksploruje dotyk jako jedną z najważniejszych form komunikacji. Dotyk może być zarówno zachętą do wysiłku fizycznego, jak również sposobem na wyrażenie czułości i okazanie wsparcia emocjonalnego.

Volta (2013)

Czas trwania: 50min
Obsada: Urszula Bernat - Jałocha, Jerzy Kaźmierczak, Zbigniew Kocięba, Kornelia Lech, Paweł Malicki, Marcin Motyl, Adrian Radwański, Katarzyna Rzetelska, Paulina Wycichowska
Jednym z założeń spektaklu "Volta" jest pokazanie przemian, które zachodzą w jednostce podczas konfrontacji z grupą. Lęk przed alienacją oraz strach przed wejściem w bliską relację to dwa bieguny postaw, między którymi oscylują bohaterowie przedstawienia Andrzeja Adamczaka. "Volta" poddaje analizie mechanizmy kierujące ludźmi podczas podejmowania kluczowych decyzji, które w sposób nieodwracalny wpływają na ich dalsze losy i miejsce w społeczeństwie.

Bilety w cenie 15/30 zł (ulgowy/normalny).

oprac.LT - Więcej informacji o dostępnych biletach na imprezy.

Bilety dostępne w: