ekran kinowy

Filmowy rarytas śniadaniowy

2016-11-12 ( sobota )
11:00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Kategoria: Rozrywka Inne

Rano Concordia Taste zaprasza na popularne już w Poznaniu śniadanie filmowe z Gutek Film. Tym razem na ekranie pojawi się obraz Oliviera Nakache'a oraz Erica Toledano "Samba". W rolach głównych Omar Sy (zdobywca Cezara w 2012 roku dla Najlepszego Aktora za rolę w filmie "Nietykalni") i Charlotte Gainsbourg (muza Larsa von Triera, znana z jego filmów: "Antychryst", "Melancholia", "Nimfomanka"). W "Sambie" Sy wciela się w tytułowego bohatera, Sambę Cissé, imigranta z Senegalu, który zatrudnia się w jednym z paryskich hoteli.  Kiedy w efekcie biurokratycznej pomyłki nad Cissé zawisa widmo przymusowej deportacji z Francji, grana przez Gainsbourg wolontariuszka Alice - mierząc się przy tym z prawem i samą sobą - postanawia zrobić wszystko, by pomóc poszkodowanemu.

Film doczekał się między innymi nominacji do Europejskiej Nagrody Filmowej 2015 w kategorii "Nagroda publiczności - najlepszy film europejski" oraz do Czarnych Szpul 2016 za "Najlepszy film zagraniczny".

Śniadanie filmowe rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 10:00, cena (25 zł) obejmuje zestaw śniadaniowy (kanapki, kawa, herbata lub lemoniada) i bilet na film (seans rozpoczyna się o 11:00).


Cena: 25 zł
Rezerwacje i bilety: sniadania@concordiataste.pl lub pod tel. 61 667 44 19

Zobacz www.concordiadesign.pl