Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Dawid z plecakiem

"Przez świat na Fazie". Spotkanie z podróżnikiem w Starym Browarze

2018-02-22 ( czwartek )
18:00
Stary Browar, Słodowni +1 , ul. Półwiejska 40, Poznań

Z górnośląskich Żor do Afganistanu, przez bezkresne pustynie Arabii Saudyjskiej, Indie, Azję Wschodnią, multikolorowe kraje Afryki, niemal cała Ameryka Południowa, Stany Zjednoczone i duża część Europy, aż w końcu Poznań. Następny przystanek na podróżniczej mapie Dawida Fazowskiego to Stary Browar, gdzie 22 lutego o godz. 18:00 opowie o swoich niezwykłych przygodach z całego świata.

"Przez świat na Fazie" to jeden z najpopularniejszych polskich kanałów podróżniczych w serwisie YouTube. Jego autor swoją przygodę z dalekimi wojażami rozpoczął od stolicy Włoch, gdzie też narodził się pomysł na podróżowanie po świecie za niewielkie pieniądze i najlepiej autostopem. Bardzo szybko odwiedził w ten sposób Gruzję, Turcję oraz państwa byłej Jugosławii. Kolejny pomysł, który chciał zrealizować Fazowski to podróż na Antarktydę, by spotkać pingwiny i chociaż nie dotarł aż tak daleko, to pingwiny spotkał w Patagonii. W tym czasie narodził się także pomysł dokumentowania podróży za pomocą kamery wideo i umieszczania zmontowanych materiałów na YouTube. Po 3 latach, kanał "Przez świat na Fazie" doczekał się przeszło 270 tysięcy subskrypcji osób, które z uwagą śledziły jego podróże po Półwyspie Arabskim z uzbrojonymi Talibami, czy też ostatnie podboje Tajlandii, gdzie wybrał się z ukochaną.

22 lutego o 18:00 w Słodowni +1 odbędzie się jedno z pięciu spotkań w całej Polsce. Zorganizowane w formie stand upu, to nie tylko możliwość wysłuchania inspirujących historii z najdalszych zakątków świata, ale również okazja na zobaczenie niepublikowanych dotąd materiałów foto i wideo. To gratka nie tylko dla fanów Dawida i jego kanału, ale przede wszystkim dla zapalonych podróżników, którzy po powrocie z jednej podróży już rozmyślają o kolejnej.

Bilety na wydarzenie w cenie 20 zł, dostępne są do kupienia za pośrednictwem strony https://goingapp.pl/evt/1420391/spotkanie-na-fazie-poznan.

Zobacz www.starybrowar5050.com/