Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl komediowy - Tydzień, nie dłużej...

2018-10-08 ( poniedziałek )
20:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, ul. Aleksandra Fredry 9, Poznań

Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!!!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???
"Tydzień, nie dłużej..." to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo "szczerość" nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...???

Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię.

CZAS TRWANIA - ok. 2 godz. (z przerwą)

OSOBY:

  • Paul - Andrzej Nejman
  • Sophie - Anna Cieślak (gościnnie)
  • Marc - Paweł Małaszyński

Bilety w cenach 70, 95 i 130 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: