Wydarzenia na planie Pokaż na planie

Spektakl Bywalcy Absurdutu - SPEKTAKL PRZENIESIONY NA 20.01.2019

2019-01-19 ( sobota )
20:00
U Przyjaciół Kawiarnia-Klub-Teatr ul.Mielżynskiego 27/29, Poznań

Szanowni Państwo!

Ze względu na żałobę ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Poznania odwołano spektakle zaplanowane na 17 i 19 stycznia.

Bywalcy Absurdutu zostaną wystawieni 20 stycznia o godz. 20:00.

Zakupione bilety zachowują ważność, lub można je zwrócić w Kawiarni u Przyjaciół

Wielkim architektem Absurdutu był Ambroży. Geometrią się nie interesował, a cyrkiel służył mu wyłącznie do rysowania kręgów. Te rysunki z pietyzmem gromadził Skrobol Alojzy - tacmistrz. Nie wspominał o tym nigdy bywalcom.

Jedynie Kryspin znał wszystkie tajemnice tego miejsca. paradoksalnie jednak przyschnięcie do kredensu nie uchroniło Absurdutu przed padającym deszczem.

"Bywalcy Absurdutu" (scena absurdystowska). Najnowszy spektakl Teatru U Przyjaciół pozwala na uczestnictwo w tym, o czym od dawna pisze się w "Okólniku Wolnych Malarzy i Fasonów". Widz, zasiadłszy przy stoliku, będzie obserwował rozwój sytuacji w niejakim związku z tymi, którzy też będą tam siedzieli. Tylko czujność pozwoli mu wniknąć w tę historię. Byle nie dał się zwieść trójkątnej logice. Niech sam najlepiej spróbuje rozkładać karty.

Bilety (15zł - ulgowy, 20zł - normalny) do nabycia w Kawiarni U Przyjaciól i CIM lub na godzine przed spektaklem.
OSWIADCZENIE:
Teatr U Przyjaciól ma charakter spoleczny, czyli cierpi na permanentny brak wsparcia finansowego. Dlatego, wybierajac sie na nasze spektakle, nalezy liczyc sie z wszelkimi niewygodami. Dzieki temu oswiadczeniu chcemy powstrzymac widza przed pochopnym wydaniem pieniedzy, których na pewno nie inwestujemy w komplet wygodych foteli, ogrzewanie, winde, klimatyzacje. Inwestujemy wylacznie w realizacje kolejnych spektakli.

Bilety - 20 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz www.uprzyjaciol.pl