Dub System #11 Dubbing Sun, Bukkha, Ashwagundub Soundsystem

Dub System #11 Dubbing Sun, Bukkha, Ashwagundub Soundsystem

2020-01-25 ( sobota ) – 2020-01-26 ( niedziela )
23:00-07:00
Projekt LAB, Grochowe Łąki 5, Poznań

Dubbing Sun

Austriacki producent, selektor i promotor. Jego produkcje oscylują głównie w stylistyce heavy-weight dub/future dub/steppas. Na najbliższą sesję przywiezie swoje najcięższej wagi produkcje, porcję świeżych dubplate'ów oraz masę dobrej energii!
Na swoim koncie ma już kolaboracje z takimi artystami, jak Bukkha, Blue Hill, Digid, Full Dub, Lutan Fyah, Clinton Sly, Bunnington Judah czy Addis Pablo.

Bukkha

Oryginalnie pochodzący z Lafayette w Luizjanie, USA - Bukkha (czasami znany jako Preacha, gdy wybiera się w mroczną sferę muzyki basowej). Od 11. roku życia grał na gitarze i basie, wykazując się wielką pasją i wyczuciem muzyki od najmłodszych lat. Czerpał inspiracje z szerokiego spektrum wpływów, takich jak Scientist, Luke Vibert, Madlib i Billie Holiday. Kwestią czasu było, zanim sam spróbuje swoich sił w produkcji muzyki.
W ciągu roku od rozpoczęcia rozwijania swojego własnego stylu jego numer "Under" został dostrzeżony przez brytyjskie wydawnictwo "Dubbed Out", w którym w 2009 roku ukazało się debiutanckie wydawnictwo winylowe.
W następnych latach stał się podstawą sceny muzyki dubowej i basowej w Gulf Coast, gdzie doskonalił swoje umiejętności jako DJ i zyskał silną reputację dzięki energetycznym setom.

Skok w 2015 rok to czas, w którym Bukkha zdecydował się przeprowadzić na drugą stronę wielkiej wody, do Valladolid w Hiszpanii, gdzie spędził większość czasu przez kolejne 3 lata w swoim domowym studio.
W tym czasie wydał 3 solidne EP-ki w legendarnych Moonshine Recordings (w tym "Ruling Sound" z Junior Dread) oraz kolejne 4 w amerykańskim Dub-Stuy Records - w tym "Guns N Fiyah "Z Junior Dread i jego hymnem z 2017 roku" Death Chat "z Killa P (która wciąż jest mocno grana przez największych DJ na świecie).

W ostatnich latach jego utwory otrzymywały regularne wsparcie od wielu znanych artystów z całej sceny muzyki basowej - od ojców głębokiego dubstepu, takich jak Mala, J: Kenzo i N-Type, po międzynarodowe legendy Soundsystemowe, takie jak Channel One Sound System w Wielkiej Brytanii, King Shiloh w Holandii czy Dub-Stuy z Brooklyn, NY.

Zobacz www.facebook.com/events/696988720831805/