Zdjęcie pisarki

Spotkania autorskie online - Katarzyna Puzyńska

2020-03-24 ( wtorek )
18:00
Facebook live

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo.Na pierwszych e-spotkaniach w dniach 24-26 marca pojawią się Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska.

Autorki opowiedzą o swoich najnowszych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. To dobra okazja do zadania im nurtujących pytań, które będzie można opublikować pod materiałem wideo. Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET. Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom.

Podczas pierwszego spotkania, 24 marca o godz. 18, swoją wyjątkową, internetową premierę będzie miała książka "Policjanci. W boju" (Prószyński Media) Katarzyny Puzyńskiej. Autorka opowie o pełnej ryzyka pracy polskich antyterrorystów, którym zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców.

Zobacz news.empik.com/89547-empik-zaprasza-na-trzy-spotkania-autorskie-online