Grafika z datą i terminem wydarzenia Maraton Pisania Wniosków

Maraton Pisania Wniosków PBO

2021-05-17 ( poniedziałek )
17:00-19:00
Urząd Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17; online (platforma zoom)

Co roku, w ramach pomocy mieszkańcom w składaniu projektów do PBO, na dziedzińcu Urzędu Miasta organizowaliśmy pełen atrakcji Maraton Pisania Wniosków. Obecna sytuacja niestety nie sprzyja organizacji podobnych spotkań, dlatego postanowiliśmy przenieść nasze wydarzenie do wirtualnej rzeczywistości.

Jeżeli chcesz skonsultować swój projekt z ekspertami, dowiedzieć się, czy wybrana przez Ciebie lokalizacja jest możliwa do realizacji lub po prostu poznać zasady tegorocznej edycji PBO - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas spotkania krótko opowiemy o najważniejszych kwestiach dot. składania projektów. Następnie będziesz miał możliwość porozmawiania na żywo z wyznaczonym pracownikiem UMP.  W trakcie wydarzenia zostaną utworzone wirtualne pokoje, każde poświęcone innej tematyce, do których będziesz mógł dołączyć. Tam czekać będą na Ciebie pracownicy UMP z konkretnego wydziału, z którymi będziesz mógł skonsultować swój projekt.

Maraton Pisania Wniosków odbędzie się 17 maja w godzinach 17:00 - 19:00 na platformie Zoom.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Żeby dołączyć do spotkania, prześlij swoje zgłoszenie na adres: pbo@um.poznan.pl.

W dzień wydarzenia do wszystkich zapisanych osób zostanie wysłany link do spotkania na platformie Zoom. Zapisy trwają do 13 maja.

Jeśli wiesz już, o czym chciałbyś porozmawiać - daj nam znać w zgłoszeniu. Pozwoli to na umówienie spotkania online z urzędnikami właściwych wydziałów i jednostek oraz przygotowanie informacji, których potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze platformy Zoom, możesz o tym także napisać w mailu lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 61 878 5977.

Do zobaczenia!