Dwoje dzieci na sankach, wokół nich śnieg.

Ferie na Ratajach

2022-01-17 ( poniedziałek ) – 2022-01-28 ( piątek )
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" w Poznaniu, os. Piastowskie 16, Poznań

6 grudnia rozpoczęły się zapisy osobiste na Akcję Zima 2022. Ratajskie Domy Kultury tradycyjnie przygotowały bogatą ofertę półkolonii. W ich ramach na dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat (szkoła podstawowa) czeka szereg zajęć kulturalnych, wycieczek oraz warsztatów.

Akcja Zima potrwa w Ratajskich Domach Kultury od 17 do 28 stycznia i podzielona będzie na dwa 5-dniowe turnusy. Koszt jednego turnusu to 320 zł dla mieszkańców SM "Osiedle Młodych" w Poznaniu, natomiast 370 zł dla pozostałych. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę i proponują w programie m. in.: wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc w Wielkopolsce, wyjazdy (na kręgielnię, do kina), warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne i taneczne, zawody strzeleckie, zajęcia sportowe oraz konkursy talentów.

Podczas rejestracji rodzic bądź opiekun prawny zobowiązany będzie do wypełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii oraz podpisania odpowiednich oświadczeń. Wszystkie potrzebne dokumenty są dostępne na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych".

Akcję Zima 2022 poprowadzą następujące Domy Kultury: "Na Skarpie", "Jagiellonka", "Jędruś", "Orle Gniazdo", "Jubilat", "Polan Sto" i "Na Pięterku".

Zobacz osiedlemlodych.pl/zapisy-na-ferie-zimowe-startuja-w-mikolajki/