a

Koncert zespołu Dead Infection w ramach Gods of Gore Grind Tour 2016

2016-03-17 ( czwartek )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Święty Wojciech 28, Poznań

GODS OF GORE GRIND TOUR 2016
Dead Infection, Fecalizer, Paracocci
Gods of Gore Grind Tour to polska część trasy Gore Galore European Tour dwóch meksykańskich mistrzów ekstremy, którym będą towarzyszyć ich idole - Dead Infection. Trasa będzie obejmować Francję, Niemcy, Włochy, Słowacje, Czechy, Węgry oraz oczywiście Polskę. Zapraszamy!
17.03 Poznań / U Bazyla
18.03 Wrocław / Ciemna Strona Miasta
19.03 Warszawa / Chmury
20.03 Kraków / Kawiarnia Naukowa
DEAD INFECTION (Białystok - Polska) - absolutna, niekwestionowana legenda polskiej muzyki ekstremalnej! Pionierzy goregrind w naszym kraju, którzy jako jedni z pierwszych zaistnieli poza jego granicami, a ich druga płyta "A Chapter of Accidents" jest kamieniem milowym w tym gatunku. Doceniani i szanowani przez fanów brutalnej muzyki na wszystkich kontynentach!!!
FECALIZER (Tepic - Meksyk) - zespół założony w 2003 roku przez maniaków klimatu gore, zombie i sadomaso, którzy zainspirowani byli takimi bandami jak Mortician, Squash Bowels czy (a jakże) Dead Infection. W chwili obecnej Fecalizer jest jedną z najbardziej załużonych hord na meksykańskiej scenie! W przyszłym roku wychodzi ich drugi długogrający album "Gore Galore" - z tej okazji panowie odwiedzają Europę po raz trzeci!!!
PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS (Queretaro - Meksyk) - na meksykańskiej scenie zespół absolutnie kultowy, nie tylko z powodu swojej nazwy! Mimo, że istnieją już siedemnaście lat i wydali sporo wydawnictw, w tym dwie długogrające płyty, polskiej publiczności zaprezentują się po raz pierwszy!!!

Baner