logo

Recital fortepianowy Sławomira Sikory

2017-04-10 ( poniedziałek )
19:00
Dom kultury "Pod lipami", ul. Pod lipami 108 a, Poznań

Wybitny pianista, kompozytor, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje w Polsce i za granicą. Współpracował między innymi z Towarzystwem Muzycznym im.Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Akompaniował śpiewakom operetkowym, klasycznym i rozrywkowym w Estradzie Poznańskiej. Realizował autorskie projekty pianistyczne i recitale w Skandynawii oraz na statkach wycieczkowych pod amerykańską banderą. Obecnie współpracuje z Piano Barem w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie można wysłuchać standardów jazzowych, rozrywkowych i klasycznych w jego wykonaniu. Od wielu lat udziela lekcji gry na pianinie, akordeonie oraz naucza śpiewu estradowego. Wkrótce ukaże się jego płyta z kompozycjami do tekstów Tomasza Pawłowskiego. Komponuje również na zamówienie. 
Od 1999 roku z sukcesem prowadzi Agencję Artystyczną pod własnym imieniem i nazwiskiem, która zajmuje się organizacją autorskich koncertów, recitali dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Słynne stały się coroczne koncerty z udziałem jego uczennic i uczniów, które organizuje na zakończenie roku szkolnego. Na te szczególne wydarzenia zaprasza nie tylko rodziny, ale również znanych artystów, a ostatnio słynną wokalistkę i aktorkę kabaretową Julię Mikołajczak.
Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu dostępne na biletyna.pl oraz w ODK POD LIPAMI - os. Pod Lipami 108a

Zobacz www.psmwinogrady.pl/domy-kultury/odk-podlipami/odk-podlipami-aktualnosci