z

Dżem - koncert

2017-04-25 ( wtorek )
19:30
MTP, Pawilon 3A, ul. Głogowska 10 (wejście od ul. Bukowskiej), Poznań

UWAGA!  Koncert przeniesiony z 12.03. 

Bilety zachowują ważność.

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej, zagra w Rzeszowie swoje największe hity w akustycznej odsłonie! "Skazany na bluesa", "Wehikuł czasu", "Whisky", "Sen o Wiktorii", "Czerwony jak cegła", "Lunatycy" i wiele innych!

Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu. Każdy utwór przywołuje obrazy, wspomnienia, uczucia i sprawia, że na nowo wracamy do tego, co w naszym życiu było i jest istotne. Czasem jest to ból, czasem uniesienie, czasem nadzieja, czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia, jakże to pięknie zagrane. Tak, jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma, tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Zapadająca w serce i w duszę muzyka oraz genialne teksty, które stają się podręcznikiem życia dla kolejnego już pokolenia fanów - podręcznikiem na każdy temat - od gorącej żądzy do najszczerszej rozmowy z Bogiem. Każdy utwór jest oddzielnym rozdziałem, z którego tak wiele dowiadujemy się o nas samych. Jak muzycy Dżemu, jesteśmy skazani na naszego polskiego bluesa.

Fenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka)

Bilety - 70, 80 i 90 zł. Bilet studencki - 50zł - obowiązuje tylko na płycie i jest ważny wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz kulturairozrywka.pl/poznan-dzem-trasa-koncertowa-2017/wydarzenie/36895