Sonia Lachowolska

Sonia Lachowolska - koncert

2017-06-08 ( czwartek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Koncert przedpremierowy płyty "I Believe In Me", która ukaże się w 2018 r. Tytułową piosenkę napisał dla Soni Kevin Mahogany, światowej słowy muzyk i wokalista jazzowy, z którym artystka na co dzień współpracuje.
Sonia Lachowolska to artystka o bardzo szerokich horyzontach. Jest muzykiem, wokalistką, choreografem, pedagogiem i lingwistą. Ten wszechstronny warsztat pozwala jej tworzyć muzykę intermedialną, łączącą słowo, dźwięk i ruch.  W swej twórczości wokalnej wydobywa sens każdego słowa, stanu umysłu i ducha. Znane teksty i melodie Sonia odkrywa na nowo, nadaje im indywidualizm, poetyckość, świeżość, stają się one osobiste i jednocześnie uniwersalne - docierają do słuchacza, przemawiają, dźwięczą.

Sonia jest ponadto jednym z czołowych pedagogów wokalnych w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie emisji głosu i stylistyk wokalnych, jest prekursorką i propagatorką techniki MIX w Polsce. Jest prezesem oraz szefową Rady Mentorskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection NVP, współzałożycielką i dyrektorem artystycznym Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej, konsultantką Opery Krakowskiej, współpracuje z Akademią Teatralną w Białymstoku oraz Akademią Muzyczną w Krakowie.

Sonia Lachowolska - wokal, Paweł Harańczyk - piano, Marcin Chatys - bas, Józef Rusinowski - perkusja

Bilety - 20 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/