Hammond Grooves

Hammond Grooves - koncert

2017-09-09 ( sobota )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Inauguracja 20. sezonu jazzowego.

Najbardziej znana brazylijska formacja, która swoją twórczość ogniskuje wokół tego kultowego instrumentu, jakim jest Hammond B3. Tworzą własny muzyczny świat, w którym bez problemów odnajdziemy wpływy jazzu, bluesa, muzyki brazylijskiej oraz rocka.
Krytycy zgodnie przyznają, że koncerty w wykonaniu Hammond Grooves to niezapomniane przeżycie - muzycy kreują fantastyczny wszechświat pełen dźwięków i barw. Występowali na wszystkich najważniejszych brazylijskich scenach i festiwalach, teraz przyszedł czas na Europę!

W ubiegłym roku Hammond Grooves wydali album "Funktastic", który promować będą w czasie swojej europejskiej trasy koncertowej.

Filipe Galardi - gitarzysta zafascynowany współczesnym jazzem, najmłodszy członek zespołu. Określany mianem największej nadziei brazylijskiej sceny muzycznej.

Daniel Latorre - najbardziej rozpoznawalny hammondzista w Brazylii. Oprócz jazzowych fascynacji, Daniel występował między innymi z Ianem Pace (Deep Purple) i Andy Summersem (The Police).

Wagner Vasconcelos - jeden z najbardziej rozchwytywanych brazylijskich nauczycieli perkusji. Doskonale czuje się w każdym stylu i rytmie!

Bilety : 45 zł - pierwsza pula, 60 zł - druga pula

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/